Ґордон заявив, що за нього «щільно взялися» через Зеленського

Каже, що він – багата людина і цього ніколи не приховувала, всі свої доходи декларує щороку. Спочатку гроші він заробив на шоу-бізнесі, а згодом — на нерухомості. Також похвалив закон Михайла Горбачова про кооперацію та заявив, що вже до 23 років був «доларовим мільйонером».

Популярний український журналіст Гордон стверджує, що в Україні знову тісно взялися за засоби масової інформації та свободу слова. Гордон каже, що це сталося особисто його після того, як він різко розкритикував президента України Володимира Зеленського.

За словами журналіста, яке він сказав в ефірі телеканалу «  Україна 24» , за ним почали стежити, щоб виявити «зачіпки» з метою порушення кримінальної справи. Гордон каже, що для нього подібні перевірки не є новинкою, у зв'язку з тим, що попередня влада також намагалася під нього «копати».

Гордон заявляє, що в нього перевірили всі податкові відрахування після критичних зауважень, які він висловив на адресу глави держави. Крім того, стверджує журналіст, прослуховується його телефон, а за ним ведеться відеоспостереження.

Журналіст стверджує, що він багата людина, проте ніколи цього не приховує і декларує щороку всі свої доходи. Спочатку він заробив гроші на шоу-бізнесі, а згодом – на продажу нерухомості.