Хороший знак. НАТО контролюють усі російські авіабази в Криму і завжди напоготові.

Всупереч засобам захисту, розташованим на російських військових базах на території окупованого Криму, НАТО (в першу чергу США), повністю контролює всі військові аеродроми, отримуючи дані про будь-які злети з авіабаз РФ, повідомляють Патріоти України.

Про це свідчить відео, представлене восени 2020 року однією з країн-членів НАТО, на якому можна побачити, що безпілотники, які знаходяться біля західного узбережжя Криму і засоби РЛС бойового корабля отримують дані про зльоти російських бойових літаків навіть в той час, коли останні перебувають на невеликих висотах.

Відео, як повідомляється, було зроблено ще в 2018 році, проте, ситуація вказує на той факт, що військові об'єкти російських окупантів на півострові знаходяться під пильним наглядом НАТО і США. Будь-який рух відстежується. У Москви немає ефективних засобів придушення стеження з боку НАТО. По суті, російські бази на тимчасово захопленому українському півострові - це помічені для знищення мішені в разі будь-якого більш-менш серйозного конфлікту з Альянсом.

«Контролюючи російські військові авіабази в Криму, один з найбільш захищених напрямків втрачає будь-який сенс, оскільки існуючі технології дозволяють наводити зенітні ракети на літаки, а це вже дуже серйозна загроза Росії», - зазначають спеціалісти. Необхідно додати, що відео розкриває практично повну вразливість російських військових аеродромів, хоча на даний момент залишається невідомим той факт, де знаходився сам бойовий корабель ВМС Британії в Чорному морі.