“Сепари” з паспортами України: Син Кернеса і його дружина, сестра “слуги”, позували під Кремлем, мадам ще й додала гидоту про українців

Син покійного мера Харкова Данило Привалов і донька мера міста Сокиряни Юлія Привалова (у дівоцтві Козак) робили селфі на тлі Кремля. Відповідне фото опублікувала Привалова в Instagram, зазначають Патріоти України.

На фото син Геннадія Кернеса разом зі своєю дружиною позують на Красній площі. Знімок оприлюднила Юлія, але пізніше закрила публічний доступ до свого аккаунту. Попри це, скріншот фото та її глузливий коментар поширився в Мережі.

Коли один користувач написав у коментарі “сепари”, Привалова відповіла йому образливим для українців анекдотом про бандерівців.

Додамо, що Данило Привалов – це середній син Геннадія Кернеса від другої дружини покійного мера Галини Привалової. У 2015 році він одружився з Юлією Козак – донькою нинішнього мера Сокирян та колишнього голови Сокирянської райдержадміністрації Василя Козака. Крім того, вона є сестрою народного депутата від партії «Слуга народу» Володимира Козака.

За даними ЦПК, він був одним з тих депутатів, які голосували за пом’якшення покарання у разі внесення неправдивих відомостей в декларації. Як результат, батько нардепа Василь Козак не задекларував права на компанію, яка належить їхній родині.

У 2018 році Володимир Козак передав компанію «Слоу Фудз» в управління своєму шурину Данилу Привалову. Після того, як його обрали нардепом, фірма перейшла Юлії Привалової за 6,6 млн грн.

Зараз на сторінці компанії YARO, яка надає продукти для здорового харчування, зазначено, що Привалова є її власником.

Також Юлія володіє двома кафе в центрі Києва: YARO Healthy Point і YARO Healthy Cafe Lipki.