Така поведінка не робить честі ані президенту, ані Україні. В Офісі президента намагалися зірвати виступ лідера Петра Порошенка на безпековому форумі в Галіфаксі.

В Офісі президента намагалися шантажем зірвати виступ лідера партії “Європейської Солідарності” Петра Порошенка на безпековому форумі в Галіфаксі. Про це в ефірі “Прямого” повідомив дипломат, представник України при Європейському Союзі у 2010-2015 роках Костянтин Єлісєєв, зазначають Патріоти України.

“Дійсно, відбулася дивна ситуація, яку мені дуже важко не лише пояснити, а й сприймати. Тому що я вважаю, що Україна має використовувати такі майданчики, як зокрема престижні міжнародні конференції в галузі безпеки, якою є конференція в Галіфаксі, для того, щоб з висоти спільних позицій відстоювати національні інтереси України, для того, щоб домагатися посилення підтримки української сторони і, звичайно, посилювати проукраїнську міжнародну коаліцію. Саме тому організатори з великим здивуванням поставилися до такого непорозуміння”, — зазначив він.

Але це відбувається вже не перший раз. Ми пам’ятаємо всі, як Банкова не допускала від’їзду парламентської делегації до Вашингтону. Ви знаєте це по інформації депутата Олексія Гончаренка. Або була аналогічна ситуація у 2020 році, коли була Мюнхенська безпекова конференція в лютому 2020 року, на яку приїхав президент Зеленський. Там одночасно був президент Порошенко. Відомо, що тоді президент Зеленський відмовився виступати в залі, якщо буде присутній президент Порошенко. І, відповідно, тоді організатори домовилися з Порошенком про те, що він не піде до цього залу, аби все-таки Зеленський мав можливість виступити на конференції.

Костянтин ЄлісєєвДипломат, представник України при Європейському Союзі у 2010-2015 роках

За його словами, така поведінка не робить честі ані президенту, ані Україні.