“Це провокаційне питання. Росія проводить миролюбну зовнішню політику, але вона має право забезпечувати свою безпеку, як я вже сказав, у середньостроковій та більш віддаленій перспективі. І ми обговорюємо це з усіма нашими партнерами”, – заявив Путін.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що питання про можливий напад збройних сил РФ на Україну є провокаційним.

Таку тезу він озвучив у ході спільної прес-конференції з прем'єр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом.

При цьому Путін додав, що Росія, на його думку, "проводить миролюбну політику", але має право на забезпечення власної безпеки "у середньостроковій та більш віддаленій перспективі".

Джерело

"Це провокаційне питання. Росія проводить миролюбну зовнішню політику, але вона має право забезпечувати свою безпеку, як я вже сказав, у середньостроковій та більш віддаленій перспективі. І ми обговорюємо це з усіма нашими партнерами", - заявив голова країни-агресора.

Також глава Кремля додав, що питання розміщення систем протиракетної оборони на території Польщі та Румунії є важливим для РФ. Це дає Москві всі підстави вважати, що такі системи будуть розміщені на території України, якщо вона вступить до НАТО.

"Нас не може не турбувати перспектива можливого прийняття України в НАТО, тому що за цим піде розміщення там відповідних військових контингентів, баз та загрозливої нам зброї... Ось у такому обсязі достатньо буде відповісти на сьогодні", - додав Путін.