Зеленський прикриває фаворита: “За моєю інформацією спецоперацію злив саме Андрій Єрмак”, – Рябошапка щодо “вагнергейту”

Спецоперацію з затримання бойовиків з ПВК “Вагнера” міг зірвати керівник Офісу президента України Андрій Єрмак. Таку думку в ефірі “Прямого” висловив генеральний прокурор України (2019—2020) Руслан Рябошапка, зазначають Патріоти України.

За його словами, ТСК “слуг” з розслідування справи “вагнерівців” уже вкрай заплуталася у власних версіях зриву спецоперації, тож незабаром Комісія вийде на саму себе.

“Нова версія з’явилася. У них було вже стільки версій, що вони вже самі в них заплутались. А тепер нова версія, що це була російська спецоперація. Я просто не можу зрозуміти, для чого Володимир Олександрович дзвонив Лукашенкові і попереджав їх про бойовиків на території Білорусі. У цієї ТСК головне завдання тепер — не вийти на самих себе. Вони вже самі заплутались у цих версіях. Тому я думаю, що чим далі, тим більше вони будуть виходити самі на себе. От і все”, — вважає Рябошапка.

За його даними, самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка попередив про бойовиків не Зеленський, а Єрмак.

“За моєю інформацією, дзвінок був від іншої особи, не від президента. Але в мене в голові не вкладається, для чого було озвучувати цю версію, що він особисто подзвонив президентові Білорусі і попередив його про якихось там бойовиків. Була така інформація, вона теж озвучувалася, що цей дзвінок був від керівника Офісу президента”, — сказав колишній генпрокурор.

Нагадаємо, розслідування журналістської групи Bellingcat щодо справи “вагнерівців” буде оприлюднене вже найближчого місяця, але лише в текстовому варіанті.